Теплохід проходить за 15 год проти течії річки таку відстань, яку він може пройти за 13 год за

течією. Знайти цю відстань, якщо власна швидкість теплохода 70 км / год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ева.

Ответ:

975

Объяснение:

x - скорость течения, км/ч.

15(70-x)=13(70+x)

1050-15x=910+13x

1050-910=13x+15x

x=140/28; x=5 км/ч - скорость течения.

15(70-5)=15·65=975 км - расстояние.