Скільки відсотків від числа9 становить число 6,3


Ответы на вопрос

Отвечает Калугина Диана.

Ответ:

Число 6,3 становить 70% від числа 9

Объяснение:

Скільки відсотків від числа 9 становить число 6,3?

Правило знаходження процентного відношення чисел звучить так:

  • Щоб знайти, скільки відсотків перше число становить від другого, потрібно поділити перше число на друге і частку помножити на 100 %

Визначимо, скільки відсотків складає число 6,3 від числа 9.

Отже, згідно з правилом, потрібно розділити число 6,3 на число 9 і помножити результат на 100:

\dfrac{6,3}{9}\cdot 100\% = 0,7 \cdot 100\% = \bf 70\%

Таким чином, число 6,3 становить 70% від числа 9.

Відповідь: 70%

#SPJ1