1.Скільки солі міститься в 56 кг 9% розчину ? 2.За перший день бригада виготовила 180 деталей ,

що становить 15% тижневого плану. Скільки деталей має виготовити бригада за тиждень ? 3. З 720 книжок особистої бібліотеки 234 книжки російською мовою . Скільки відсотків складають російськомовні книжки ? 4. Вартість товару зросла з 200 до 360 грн . На скільки відсотків зросла вартість?

Ответы на вопрос

Отвечает Култыгина Екатерина.

Ответ: 1) 56*9/100=5,04 кг.

2) план 180*100/15=1200 деталей.

3) 234/720*100%=32,5%.

4) новая цена составит 360*100%/200=180%, повышение на 180-100=80%.

Объяснение: