Зведіть подібні члени многочлена і знайдіть його значенняпри вказанних значеннях змінних:

-4a³+10a²+8a+5a, якщо a=-2 ПОМОГИТЕ Ї

Ответы на вопрос

Отвечает Жалилов Тимур.

Ответ:

46

Объяснение:

a = -2

-4a^{3} + 10a^{2} + 8a + 5a = -4a^{3} + 10a^{2} + 13a = a(-4a^{2} + 10a + 13) =

= -2(-4 * (-2)^{2} + 10 *(-2) + 13) = -2(-16 - 20 + 13) = -2 * (-23) = 46