3. Довжина прямокутника на 20 см більша за сторону квадрата, а ширина прямокут ника на 2 см менша

за сторону квадрата. Знайдіть сторону квадрата, якщо площа прямокутника у 3 рази більша за площу квадрата. Позначивши сторону квадрата через х см. отримаемо рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухорукова Альбина.

(х+20)(х-2)=3х²

(х+20)(х-2)-3х²=0

х²+18х-40-3х²=0

-2х²+18х-40=0

2х²-18х+40=0

х²-9х+20=0

(х-4)(х-5)=0

х=4(см) или х=5(см) – сторона квадрата.