бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3:4

рахуючи від вершини кута при основі трикутника. знайдіть бічну сторону трикутника якщо його основа дорівнює 12 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Игорь.

Ответ:

OM серединний перпендикуляр

AM=MC = 12:2=6

MC=CD=6см

6:3=2

BD=4*2=8

BC= 8+6= 14