Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3 : 4,

рахуючи вiд вершини кута при основі трикутника. Знайдіть бічну сторону трикутника, якщо його основа дорівнює 12 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чайковский Антон.

Ответ:

14 см.

Объяснение:

Відрізки дотичних, проведені до кола з однієї точки, рівні між собою.

АМ=АF=CF=CK=6 см. причому 6=3х, отже х=2,  ВМ=2*4=8 см;  ВК=8 см.

АВ=ВС=6+8=14 см.