1. Доведіть, що многочлен х3 – 2x2 – 2x+3 ділиться націло намногочлен xх2 – х-3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шаптукаев Ахмад.

Объяснение:

x^3-2x^2-2x+3=(x^3-x^2)-x^2-2x+3=x^2*(x-1)-(x^2+2x-3)=\\=x^2*(x-1)-(x^2-x+3x-3)=x^2*(x-1)-(x*(x-1)+3*(x-1))=\\=x^2*(x-1)-(x-1)*(x+3)=(x-1)*(x^2-(x+3)=(x-1)*(x^2-x-3).