В ящику 30 куль:30 куль:14 зелених і 16 чорних.З ящика навмання виймають одну кулю.Визначити

ймовірність того що ця куля: А)зелена Б)чорна В)біла Пожалуйста не просто решение напишите а и букву ответа тоже

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

а) 7/15

14/30=7/15 ≈ 46,7%

б) 8/15

16/30=8/15 ≈ 53,3%

в) 0

0/30=0 = 0%