Помогите плиз Функція задана формулою у=-4/х. Знайди значення аргументу, при якому значення

функції дорівнює -4. А) 16 Б) -1 В) 1 Г) інший варіант відповіді

Ответы на вопрос

Отвечает Кошляк Виктория.

y=-\frac{4}{x}\\\\y=-4\\\\-4=-\frac{4}{x}\\\\x=\frac{-4}{-4}\\\\\boxed{x=1}