знайди значення параметра a за якого корені x1 та x2 рівняння x^2-8x+n=0 задовольняють умову

x1^2+x2^2=52​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимович Василина.

x_1^2+x_2^2=x_1^2+2x_1x_2+x_2^2-2x_1x_2=(x_1+x_2)^2-2x_1x_2=\\=8^2-2x_1x_2=64-2x_1x_2=52\\2x_1x_2=64-52=12\\n=x_1x_2=12:2=6

На скриншотах перевірка на комп'ютері.