1. знайти суму 12 перших членів арифметичної професії якщо а1=-5, d=0,5 2. Арифметична прогресія

задана за формулою n-го числа, знайти s50, ящко an=2n+3

Ответы на вопрос

Отвечает Вилкова Дарина.

Объяснение:

1. S12=2*(-5)+0,5*11/2 *12=(-10+5,5)*6=27

2. a1=5

a2=7

d=2

S50=14+98/2 *50=56*50=2800