З двох сплавів з 60% – им  і 80% – им складом міді треба виготовити сплав масою 40 кг з 75% – им

складом міді. Скільки кілограмів кожного сплаву треба взяти для цього?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чермянинов Леха.
Ответ:
10 кг 60%
30 кг 80%
Пошаговое объяснение:
обычная системка уравнений:
x+y=40
0.6x+0.8y=0.75*(x+y)
решение:
y=40-x
0.6x+0.8*(40-x)=0.75*(x+40-x)
0,6x+32-0.8x=30
0.6x-0.8x=30-32
-0.2x=-2
x=-2/(-0.2)
x=10
y=40-10=30
проверочка:
10+30=40
(0,6*10+0,8*30)/(10+30)=0,75