Один сплав містить 30% міді,а другий 70% міді.Скільки кілограмів кожного сплаву треба взяти,щоб

отримати 100 кілограмів сплаву,який містить 40% міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Клепач Наталия.

Нехай 1 сплав х кг

          2 сплав у кг

Складаємо систему рівнянь:

0,3х+0,7у=0,4*100

 

1)х+у=100,

2)0,3х+0,7у=40;

Помножимо перше рівняння на (-3), а друге на 10, тоді отримаємо систему:

1)-3х-3у=-300,

2)3х+7у=400;

1)4у=100,

2)х+у=100;

1)у=100:4,

2)х+у=100;

1)у=25,

2)х+25=100,

1)у=25,

2)х=100-25;

1)у=25,

2)х=75;

Отже, щоб отримати 100 кг сплаву, треба взяти 75 кг міді одного сплаву і 25 кг міді другого сплаву.

Відповідь: 75 кг; 25 кг.

Отвечает Кахарманов Ильшат.

первый сплав х кг с 30% меди. второй 100-х с 70% меди

0,3х+0,7(100-х)=0,4*100

0,3х+70-0,7х=40

0,4х=30

х=75

30%-ого сплава надо взять 75 кг, а 70%-ого 100-75=25кг.