Коефіцієнтів p і другого кореня х2 квадратного рівняння х2+рх-35=0, якщо один із коренів х1=-7

Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Лиза.

Объяснение:

x^2+px-35=0\ \ \ \ \ x_1=-7\\\left \{ {{p=-(x_1+x_2)} \atop {x_1*x_2=-37}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{p=-(-7)-x_2} \atop {-7*x_2=-35\ |:(-7)}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{p=7-5=2} \atop {x_2=5}} \right. .

Ответ: x₂=5    p=2.