Розв’яжи задачу, склавши рівняння: На трьох полицях знаходиться 80 книг. На першій полиці в два

рази більше книг, ніж на другий, а на третій - на 5 книг менше, ніж на першій. Скільки книг на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Байгузин Карим.

Ответ:

Объяснение:

x - количество книг на 2-й полке.

2x+x+(2x-5)=80

5x=80+5

x=85/5=17 книг на 2-й полке.

2·17=34 книги на 1-й полке.

34-5=29 книг на 3-й полке.