В геометричній прогресії (bn) зайти b5, якщо b1=0,1 q= -10​


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратеня Ростислав.

Ответ:

1000

Объяснение:

b_1=0,1\\q=-10\\\\b_5=b_1*q^{5-1}=b_1*q^4\\\\b_5=0,1*(-10)^4=0,1*10000=1000