Виразіть із даного рівняння змінну х через змінну у і знай які небудь три розвязки цього рівняння

1)x+y=12 2)x-7y=5 3)x+6y=10 4)2x+8y=16

Ответы на вопрос

Отвечает Мыреев Боря.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Виразіть із даного рівняння змінну х через змінну у і знай які небудь три розвязки цього рівняння

1) x+y=12

х = 12 - у;

Решения: (1; 11);   (5; 7);   (2; 10) - первое значение х, второе у.

2) x-7y=5

х = 5 + 7у

Решения:  (12; 1);   (-2; -1);   (5; 0) - первое значение х, второе у.

3) x+6y=10

х = 10 - 6у

Решения:  (4; 1);   (16; -1);   (10; 0) - первое значение х, второе у.

4) 2x+8y=16

2х = 16 - 8у

х = (16 - 8у)/2

х = 8 - 4у

Решения:  (4; 1);   (0; 2);   (8; 0) - первое значение х, второе у.