Виразіть із даного рівняння змінну y через змінну x і знайдіть які-небудь три розв'язки цього

рівняння. y+6x=-1​

Ответы на вопрос

Отвечает Байгушова Дарья.

Ответ: у=-1-6*х. Решения у(0)=-1, у(1)=-1-6=-7, у(-1)=-1+6=5.

Объяснение: