2. Не виконуючи побудови графіка функції у = 6х+ 3 з'ясувати, чи проходитьцей графік через точку:

а) (0; - 3); б) (12; 6); в) (- 12; 1); Г) (6; 3).​

Ответы на вопрос

Отвечает Авто Авто.

Ответ:

у = 2,4х - 3,

A (-3 ; -10,2):

-10,2 = 2,4 * (-3) - 3,

-10,2 = -7,2 - 3,

-10,2 = -10,2 - проходить,

B (1,5 ; 0,6):

0,6 = 2,4 * 1,5 - 3,

0,6 = 3,6 - 3,

0,6 = 0,6 - проходить,

C (1 ; -0,4):

-0,4 = 2,4 * 1 - 3,

-0,4 = 2,4 - 3,

-0,4 ≠ -0,6 - не проходить,

D (5 ; 15):

15 = 2,4 * 5 - 3,

15 = 12 - 3,

15 ≠ 9 - не проходить

Объяснение: