Обчисліть суму нескінченної геометричної прогресії:40: -2; 0,1;........СРОЧНО ПРЯМ ЩЯС​


Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

Ответ:

38 2/21.

Объяснение:

1) q = a2/a1 = - 2/40 = - 1/20, lql < 1.

2) В бесконечно убывающей геометрической прогрессии S = b1/(1 - q)

S = 40 / (1 - (-1/20)) = 40/ 1 1/20 = 40 : 21/20 = 40•20/21 = 800/21 = 38 2/21.