знайдіть суму нескінченно спадньої геометричної прогресії 10;2√5;2;...,використавши формулу

S=b1÷1-g​

Ответы на вопрос

Отвечает Чулкина Милана.

q=b2/b1=(2√5)/10=(√5)/5

Sn=b1/(1-q)=10/(1-(√5)/5)=50/(5-√5)=50(5+√5)/20=5/2(5+√5).