з точки м до прямої а проведено перпендикуляр мс=16 см і походу МВ. знайти довжину похилої, якщо

довжина її проекції на пряму а дорівнює 12 см Помогите пжпжп

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Вася.

Відповідь:

mb^2=mc^2+cb^2

mc^2=256+144= 400

mc=20

Пояснення: