Функцію задано формулою у=х+4. Знайти значення аргументу, при якомузначення функції дорівнює 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

у=х+4

знчення аргументу x

вместо y я положил 2

2=x+4

x=2-4

x=-2

значення аргументу x=-2