(3x - 4) -(6 - 4x) = 4допоможіть будьласка, мені треба зараз відповідь​


Ответы на вопрос

Отвечает Цитович Артём.

Ответ:

х=2

Объяснение:

(3x - 4) -(6 - 4x) = 4

3х-4-6+4х=4

7х=4+4+6

7х=14

х=14/7

х=2

Проверка:

(2*3-4)-(6-4*2)=4

6-4-(6-8)=4

2-(-2)=4

2+2=4

         4=4