Відомо, що х1 і х2 - корені рівняння х2+5х-13=0. Не розв'язуючи цього рівняння , знайдіть значення

виразу x12 + x22. Надрукуйте число

Ответы на вопрос

Отвечает Стар Саня.

Ответ:

Объяснение:

по теореме Виета

x₁+x₂=-5

x₁x₂=-13

(x₁+x₂)²=(-5)²

x₁²+2x₁x₂+x₂²=25

x₁²+x₂²=25-2x₁x₂=25-2*(-13)=25+13=38