2. Визначити площу поперечного перерізу срібного провідника довжиною 20 м, під'єднаного до

джерела струму, напруга на затискачах якого24 В. Сила струму в провіднику 7,5 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумаков Максим.

Ответ:

0,1 мм^2

Объяснение:

L=7,5 A

l=20 м

U=24 В

p=0,016 Ом*мм^2/м

S-?

Решение:

S=pl/R

R=U/I

R=24 В/7,5 А=3,2 Ом

S=0,016Ом*мм^2/м*20м/3,2Ом=0,1 мм^2