Один з коренів рівняння х2 + 2x + c = 0 дорівнює 4. Знайдіть коефіцієнт с та другий корінь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Данил.

Ответ:

c=-24 \quad ; \quad x_{2}=-6 \quad ;

Объяснение:

x^{2}+2x+c=0;

D=b^{2}-4ac \Rightarrow D=2^{2}-4 \cdot 1 \cdot c=4-4c=4(1-c);

x_{1}=\dfrac{-b+\sqrt{D}}{2a};

\dfrac{-2+\sqrt{4(1-c)}}{2 \cdot 1}=4;

\dfrac{-2+\sqrt{4} \cdot \sqrt{1-c}}{2}=4;

\dfrac{-2+2\sqrt{1-c}}{2}=4;

\dfrac{-2}{2}+\dfrac{2\sqrt{1-c}}{2}=4;

-1+\sqrt{1-c}=4;

\sqrt{1-c}=4+1;

\sqrt{1-c}=5;

(\sqrt{1-c})^{2}=5^{2};

1-c=25;

c=1-25;

c=-24;

D=4 \cdot (1-(-24))=4 \cdot (1+24)=4 \cdot 25=4 \cdot 5 \cdot 5=20 \cdot 5=100;

x_{2}=\dfrac{-b-\sqrt{D}}{2a} \Rightarrow x_{2}=\dfrac{-2-\sqrt{100}}{2 \cdot 1}=\dfrac{-2-10}{2}=\dfrac{-12}{2}=-6;