Знайдіть значення змінної х, для якої рівні два вирази:5(4х-2) і -6(2х+3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

Ответ:

x = -\frac{1}{4}

Объяснение:

5(4х-2) = -6(2х+3)​

x = -1/4