Знайдіть значення функції у= 10 х якщо значення аргументу дорівнює 5


Ответы на вопрос

Отвечает Смоленский Иван.

Ответ:

50

Объяснение:

у=10х

х=5

у(5)=10*5=50

Отвечает Мирошниченко Саша.

Ответ:

50

Объяснение:

y=10x

x=5

y(5)=10×5=50