(х+4) *(х+2) = 40 хелп..Решите уравнение


Ответы на вопрос

Отвечает Ашиков Райымбек.

Ответ:

x_{1}  =  -3 + \sqrt{41}

x_{2}  =  -3 - \sqrt{41}

Объяснение:

(x + 4)(x + 2) = 40

x^{2} + 2x + 4x + 8 = 40

x^{2} + 6x + 8 - 40 = 0

x^{2} + 6x - 32 = 0

Решаем дискриминант:

D = b^{2} - 4ac = 6^{2}  - 4 * 1 * (-32) = 36 + 128 = 164

x_{1}  = \frac{-b+\sqrt{D} }{2a}= \frac{-6 + 2\sqrt{41} }{2} = -3 + \sqrt{41}

x_{2}  = \frac{-b-\sqrt{D} }{2a}= \frac{-6 - 2\sqrt{41} }{2} = -3 - \sqrt{41}

Отвечает Казак Анастасия.

Ответ:(х+4)×(х+2)=40

х^2+6х+8=40

х^2+6х-32=0

Осылай жазып квадрат теңдеуге келтіріп аласың,сосын астындағы суреттердегіні жазасың,болды сосын дұрыс болады.

Объяснение: