Знайдіть довжину відрізка mn і координати його середини якщо М (-3;2) N(1;-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

|MN| = \sqrt{65}

T(-1;-1,5)

Объяснение:

М(-3;2) N(1;-5)

Пусть точка T - середина отрезка MN.

По формуле середины отрезка:

T \bigg (\dfrac{x_{M} + x_{N}}{2} ;\dfrac{y_{M} + y_{N}}{2} \bigg )=T \bigg(\dfrac{-3 + 1}{2};\dfrac{-5 + 2}{2} \bigg ) = T(-1;-1,5)

|MN| =  \sqrt{(x_{N} - x_{M})^{2} + (y_{N} - y_{M})^{2}}  = \sqrt{(1 - (-3)^{2} + (-5 - 2)^{2} } = \sqrt{16 + 49} =

= \sqrt{65}