Знайди значення виразів x2−2xy+y2 та (x−y)2 і порівняй їх, якщоx=−9,7 та y=−2,9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Никита.

Если х= -9, у= -2,7; то x²-2xy+y²=(-9)²-2*(-9)*(-2,7)+(-2,7)²=81-48,6+7,29 = 39,69

Если х= -9, у= -2,7; то (х-у)²=(-9-(-2,7))²=39,69

Поэтому x²-2xy+y²=(х-у)²