6. Знайдіть два числа, якщо відомо, що друге більше за перше в 3 рази, а перше менше від другого

на 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Баринов Никита.

Объяснение:

Пусть второе число равно х, а первое число равно у.     ⇒

\left \{ {{x=3y} \atop {y=x-3\ |*3}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x=3y} \atop {3y=3x-9}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{x=3x-9} \atop {y=x-3}} \right. \ \ \ \ \left \{ {{2x=9\ |:2} \atop {y=x-3}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{x=4,5} \atop {y=1,5}} \right..

Ответ: 1,5 и 4,5.