4. Одна сторона трикутника в 3 рази менша за другу і на 8 дм менша за третю. Знайти сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 83дм. пажпжпжа​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубняк Ксения.

Ответ:

15 дм,  45 дм   23 дм. (трикутник не існує)

Объяснение:

х дм - перша сторона

3х дм - друга сторона

х+8 дм - третя сторона

х+3х+х+8=83; 5х=75;  х=15

Перша сторона 15 дм, друга сторона 15*3=45 дм, третя сторона

15+8=23 дм.

(Задача некоректна: такий трикутник не може існувати - найбільша сторона менша за суму двох інших сторін).