У першому бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Коли з першого бідона взяли 8 л

молока, а з другого –– 2 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Iнна.

Ответ: 3 літри

Объяснение:

Ї - молоко у ІІ бідоні, тоді 3Х - молоко у І бідоні

3Х - 8 = Х - 2

3Х - Х = -2 + 8

2Х = 6

Х = 6:2

Х = 3 (л) молоко у ІІ бідоні спочатку

3х2 = 9 (л) - молоко у І бідоні спочатку