Порівняйте значення виразів 5(а + 2) – 2а і 3а-4, якщо а = -3; а = 2. Доведіть, що для будь-якого

значення а значення першого виразу більше від відповідного значення другого виразу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельник Андрей.

Ответ:

Для a = -3:

5(a + 2) - 2a = 5(-3 + 2) - 2(-3) = 1

3a - 4 = 3(-3) - 4 = -13

Для a = 2:

5(a + 2) - 2a = 5(2 + 2) - 2(2) = 16

3a - 4 = 3(2) - 4 = 2

Объяснение: