Знайдіть діаметр кола , якщо його радіус дорівнює 1)6,5 см; 2)2,6 см; 3) m см 4) 2n см​


Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Илья.

Ответ:

6,5×2=13 cm

2,6×2=5,2 cm

m×2=2m

2n×2=4n

Объяснение:

Діаметр =2 радіусам