Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) = -7x^2+2x у точці за абсцисою x0=1


Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Дарья.

Ответ:

y = f(x0) + f'(x0)(x-x0)

f(1) = 1^2 = 1

f'(x)=2x

f'(1) = 2*1=2

 

В итоге имеем: y = 1+2(x-1) = 2x -2+1 = 2x - 1