СРОЧНО!!!!!! 40 БАЛЛОВ!!! У підручнику з математики та в підручнику з географіiї разом 520

сторінок. У шести підручниках з математики на 40 сторінок більше, п'яти підручниках з географії. Скільки сторінок у кожному підручнику?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситдиков Саша.

Ответ:

Задача на составление системы.


Отвечает Курикша Анна.

Ответ:

240 сторінок, 280 сторінок.

Объяснение:

У підручнику математики х сторінок, у підручнику географії 520-х сторінок. Маємо рівняння:

6х-5(520-х)=40

6х-2600+5х=40

11х=2640

х=240

В підручнику математики 240 сторінок, у підрчнику географії 520-240=280 сторінок.