Середній вік деяких трьох вчителів математики складає 25 років, а середній вік шести вчителів

української мови – 34 роки. Скільки років має бути учителю географії, щоб середній вік цих трьох вчителів математики, шести вчителів української мови і вчителя географії був 30 років?

Ответы на вопрос

Отвечает Svishcho Sasha.

Ответ:

21

Объяснение:

якщо знайти середній вік всіх вчителів яких нам дано (математики + укр мова) отримаємо 279 (25×3 + 34×6) щоб середній вік 10 людей був 30 років, нам потрібно, щоб в сумі їхній вік був 300 років, а до 300 років нам не вистачає 21 (300-279=21) і це вік вчителя географії

Отвечает Попович Ліана.

Ответ:

21 год

Объяснение:

1) 25 * 3 = 75 (лет) - сумма лет трёх учителей математики

2) 34 * 6 = 204 (года) - сумма лет шести учителей украинского языка

3) 3 + 6 + 1 = 10 (учителей) - всего (учителя математики, укр. яз. и учитель географии

3) 75 + 204 = 279 (лет) - сумма возрастов 9 учителей

4) Возраст учителя географии = х

(279 + х) : 10 = 30

279 + х = 30 * 10

279 + х = 300

х = 300 - 279

х = 21

Возраст учителя географии = (х) = 21 год