3. Розв'яжи задачу. Велосипедист перебував у дорозі 3 год. За першу годину він про- їхав х км, а

кожноï наступноï години проїжджав на 1 км більше, ніж попередньоï. Знайди шлях, що проїхав велосипедист: а) за другу годину: в) за останні дві години; б) за перші дві години; г) за весь час руху.пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лида.

Ответ:

а) x+1км

б) 2х+1км

в)2х+3км

г)3х+3км

1година-- х

2година--х+1

3 година--х+1+1

а)х+1

б)х+х+1=2х+3

в)х+1+х+1+1=2х+3х

г) x+x+1+x+1+1=3x+3

Пошаговое объяснение:

Отвечает Пилипенко Кирилл.

Відповідь:

а) x+1км

б) 2х+1км

в)2х+3км

г)3х+3км

1година-- х

2година--х+1

3 година--х+1+1

а)х+1

б)х+х+1=2х+3

в)х+1+х+1+1=2х+3х

г) x+x+1+x+1+1=3x+3