Насті за літо треба прочитати 480 сторінок творів, а Вероніці – 340 сторінок. Щодня Настя прочитує

15 сторінок, а Вероніка – 20 сторінок. Через скільки днів у Насті залишиться вдвічі більше непрочитаних сторінок, ніж у Вероніки, якщо вони почали читати в один день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мароховский Егор.

Ответ:

Объяснение:

480-15х=(340-20х)•2

480-15х=680-40х

40х-15х=680-480

25х=200

х=200:25

х=8

Відповідь:через 8 днів