Одне число дорівнює х, друге становить (х + 8), а їх добуток дорівнює 15. Складіть рівняння для

знаходження х.

Ответы на вопрос

Отвечает Повняк Дима.

Ответ:

x+x+8=15

x+x=15-8

2x=7

X=3,5