1 Ведмежа Барі може з'їсти горщик меду за 1 хвилину, а ведмежа Гарі може це зробити за 59 хвилини.

За який час обидва ведмедя одночасно з'їдять один горщик меду? 2 Одне число дорівнює х, друге становить (х + 8), а їх добуток дорівнює 15. Складіть рівняння для знаходження х. 3 Перше число у 5 разів більше за друге. В якому з випадків правильно подано цю умову?

Ответы на вопрос

Отвечает Юдаев Даниил.

Ответ:

Объяснение:

1) значения перечат друг другу( они не могут одновременно его сьесть)

2) х+(х+8)=15

  2х+8=15

  2х=15-8=7

  х=7/2=3,5

ответ: 3,5

3) мало значений