Знайдіть знаменник геометричної прогресії, якщо b6=-2/9, b7=1/12 * 1 балл -3/8 3/8 8/3 -8/3


Ответы на вопрос

Отвечает Жаманқұлова Нұргүл.

Ответ:

Объяснение:

1/12:(-2/9)= 1/12*(-9/2)= -3/8