Спростити вираз та обчисли його значення 36х2 + 12х + 1, якщо х = 5.даю 20​


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.
Для нашого виразу 36х² + 12х + 1, підставимо х = 5 та розрахуємо його значення:

36 * 5² + 12 * 5 + 1 = 36 * 25 + 60 + 1 = 900 + 60 + 1 = 961

Отже, коли х = 5, значення виразу 36х² + 12х + 1 дорівнює 961.
Отвечает Кот Никита.

Ответ:

961

Объяснение:

36x^2+12x+1=(6x+1)^2\\\\x=5\\(6\cdot5+1)^2=(30+1)^2=31^2=961