Допоможіть розв'язати рівняння. 7+4(3-y)=5(y+2) 7(x+2)=-14 2(3x-4)=4(x-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Піскун Настя.

7 + 4(3 - y) = 5(y + 2) \\ 7 + 12 - 4y = 5y + 10 \\ 19 - 4y = 5y + 10 \\  - 4y - 5y = 10 - 19 \\  - 9y =  - 9 \\ x = 9 \div 9 \\ x = 1

7(x + 2) =  - 14 \\ x + 2 =  - 2 \\ x =  - 2 - 2 \\ x =  - 4

2(3x - 4) = 4(x - 3) \\ 6x + 8 = 4x - 12 \\ 6x - 4x =  - 12 + 8 \\ 2x =  - 4 \\ x =  - 4 \div 2 \\ x =  - 2