1.4х - 12 = 0.9х + 4 решите пожалуйста, дам 10 баллов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Лена.

Ответ:

Объяснение:

Почнемо з даного рівняння:

1.4x - 12 = 0.9x + 4

Віднімемо 0.9x з обох сторін, щоб відокремити змінну x:

1.4x - 0.9x - 12 = 4

Здійснимо віднімання 0.9x від 1.4x:

0.5x - 12 = 4

Тепер додамо 12 до обох сторін:

0.5x = 4 + 12

Обчислимо суму чисел справа:

0.5x = 16

Щоб відокремити x, поділимо обидві сторони на 0.5:

x = 16 / 0.5

Розрахуємо значення:

x = 32