СРОЧНО!! Оцініть значення виразу 0,2х-5у, якщо 5 ≤ х ≤ 10, -1 ≤ у ≤ 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Даша.

Объяснение:

Для оцінки виразу 0,2x - 5y, коли 5 ≤ x ≤ 10 і -1 ≤ y ≤ 2, спершу розглянемо найменше можливі значення x та y, а потім найбільше можливі значення x та y:

1. Найменше можливе значення x при заданому діапазоні - це x = 5.

2. Найменше можливе значення y при заданому діапазоні - це y = -1.

Тепер розглянемо найбільше можливе значення x та y:

1. Найбільше можливе значення x при заданому діапазоні - це x = 10.

2. Найбільше можливе значення y при заданому діапазоні - це y = 2.

Тепер підставимо ці значення в вираз 0,2x - 5y:

1. Для найменшого x і y: 0,2 * 5 - 5 * (-1) = 1 + 5 = 6.

2. Для найбільшого x і y: 0,2 * 10 - 5 * 2 = 2 - 10 = -8.

Отже, значення виразу 0,2x - 5y в діапазоні 5 ≤ x ≤ 10 і -1 ≤ y ≤ 2 може змінюватися від 6 до -8.